اخبار سایت

آیین گرامیداشت اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار شد

2.jpg
1.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛این مراسم که با استقبال مقامات دستگاهها همراه شد، حاضرین ارادت و احترام خود را به مقام والای شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت ابراز داشتند.

مهندس مختار سلحشور گفت:در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب میزبان مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم، مرد بزرگی که سراسر زندگی پاکش برای همه آزادی خواهان و عدالت طلبان دنیا سرمشق بود.

وی افزود:باید بدانیم و آگاه باشیم که سردار ما زنده است و تا دنیا دنیاست و انسان روی این کره خاکی است، یاد و راه ایشان ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام درویشی نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: ما انقلاب بزرگی را رقم زدیم و ثمره عظیمی را بدست آوردیم که در تاریخ عمر بشر بعد از انقلاب های انبیا و ائمه هدی،انقلابی با این عظمت سابقه ندارد.

وی اظهار کرد:جامعه شناسان و مورخین این حقیقت را پذیرفته اند که این کار عزیز و‌عظیم روحانیت، ولایت و امامت زمینه ساز حکومتی است که همه پیغمبران به خاطر آن آمده اند.

درویشی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی ثمره و اثر انقلاب است و مثل سلمان و ابوذر بود،حاج قاسم که دنیا را به تلاطم درآورد، پرورش بافته دست ولایت فقیه بود.


گفتنی است، در این مراسم باشکوه ضمن نثار تلاوت آیاتی از کتاب آسمانی به روح این شهیدان، نوحه سرائی توسط مجتبی عابدینی، مداح اهل بیت (ع)، سخنرانی حجت الاسلام درویشی و سرهنگ سلمانی انجام گرفت و حاضرین همچون همیشه با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.