اخبار سایت

استقرار تیم های مجهز جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی هرمزگان

p1.jpg
p2.jpg
p4.jpg
p5.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مهندس مختار سلحشور، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اقدامات جمعیت هلال احمر  در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: جمعیت هلال احمر استان همگام با سایر دستگاه ها با تشکیل ستاد استانی کرونا، نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی در خصوص ویروس کرونا اقدام کرده است.


وی اظهار کرد:براساس تصمیم ستاد کرونا برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با استقرار تیم های تب سنجی ، متشکل از نجاتگران جمعیت هلال احمر، نیروهای علوم پزشکی و با همکاری نیروی انتظامی در مبادی ورودی استان در شهرستان های بندرعباس، بستک، جاسک، رودان، حاجی آباد، پارسیان، بندرلنگه و بندرخمیر به صورت شبانه روزی اقدام به تب سنجی و غربالگری از مسافران ورودی به هرمزگان می شود.


مهندس سلحشور افزود: تیم های جمعیت هلال احمر ضمن رعایت نکات بهداشت فردی و تجهیزات کامل علاوه بر ارائه توصیه های لازم به مسافران، با تب سنج هایی که در اختیار دارند؛ کنترل های لازم را انجام داده و تأکیدات بهداشتی و مراقبتی به هم وطنان را اظهار می دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان در پایان با توصیه بر پرهیز از سفرهای غیرضروری طی این ایام بر ضرورت جدی انگاشتن توصیه های بهداشتی و خودمراقبتی تاکید کرد.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.